Step by Step

Step by Step to marka tornistrów szkolnych przeznaczonych dla dzieci od pierwszej do trzeciej klasy szkoły podstawowej. Marka ta jest od ponad 10 lat obecna na rynku polskim i zdobyła w tym czasie ogromne uznanie wśród rodziców posyłających swe pociechy do szkoły.

Główne cechy, którymi można opisać tornistry Step by Step to:

Jakość

Bardzo wielu rodziców podkreśla, że tornistry nawet po 3 latach użytkowania wyglądają ciągle jak nowe. Specjalna kasetonowa konstrukcja, znakomita jakość użytych materiałów, przemyślane rozwiązania – dzięki nie ma problemu by przekazać tornister kolejnemu pierwszoklasiście.

Funkcjonalność i wygoda użytkowania

Liczne kieszonki, przedział na ciężkie książki i zeszyty, łatwe w obsłudze (i trwałe) zapięcia, dwustopniowe regulacje szelek, rozwiązania ułatwiające rozłożenie ciężaru tornistra – to tylko część z zastosowań które zostały wprowadzone aby zapewnić łatwe i wygodne użytkowanie naszych tornistrów.

Zdrowie i bezpieczeństwo

Staramy się, aby nasze tornistry były bezpieczne i zdrowe. Dlatego współpracujemy z firmami zewnętrznymi, np. takimi jak:

reflexxite

dostawca materiałów odblaskowych znakomicie odbijających światło i zapewniających widoczność dziecka na drodze.

Grafiki

Wykorzystywane przez nas motywy graficzne nawiązują do popularnych wśród dzieci baśni, bajek czy filmów, ale jednocześnie nie są motywami podlegającymi chwilowej modzie. Nasze grafiki są tak dobrane, by niezależnie od wybranego motywu, tornister podobał się dziecku prze kilka pierwszych lat w szkole. Warto też zwrócić uwagę na to, że są to motywy 3D – przyjemne także w dotyku.

Niezależne instytuty zajmujące się profilaktyką zdrowych pleców i certyfikujące produkty mające pozytywny wpływ na kręgosłup i plecy użytkowników. Problemy z plecami i kręgosłupem stają się chorobami cywilizacyjnymi, warto zadbać o ich prawidłowy rozwój i kształtowanie już od najmłodszych lat.

Więcej informacji o certyfikatach

Tornistry Szkolne Step by Step

Touch

Light

SPACE

2 w 1

Touch 2

Light 2