Wyświetlanie jednego wyniku

Tornistry z wyposażeniem

Bardzo wygodną formą bagażu szkolnego są praktyczne tornistry z wyposażeniem. Nie jest żadną tajemnicą, iż dzieci uwielbiają posiadać całe serie produktów opatrzonych jednym ulubionym motywem. Mała miłośniczka koni z pewnością doceni komplet szkolnego wyposażenia, ozdobiony wizerunkiem tego niezwykle pięknego zwierzaka. Rodzice natomiast odetchną z ulgą, gdy zakup tornistra z wyposażeniem wyręczy ich z poszukiwania pozostałych elementów “konnego” zestawu.

Wyświetlanie jednego wyniku

Promocja!
399.00

Zachodzi jednak pytanie, czy tornistry z wyposażeniem to produkty skierowane tylko i wyłącznie do pierwszoklasistów? Bynajmniej. Usztywniona obudowa, ergonomiczna konstrukcja oraz atrakcyjne wzornictwo to główne powody, dla których tornister z wyposażeniem okaże się idealnym rozwiązaniem także dla chłopców i dziewczynek w późniejszym wieku. Wygoda i komfort, wynikający z zakupu kasetonowego bagażu szkolnego wraz z dodatkowymi akcesoriami, zachęci wiele młodych osób do ochoczego wyruszania do szkoły.

Co wchodzi w skład zestawu w postaci tornistra z wyposażeniem? Nasze pociechy mogą liczyć nie tylko na sam bagaż szkolny, ale także wysokiej jakości piórnik z niezbędnymi akcesoriami, praktyczny worek na obuwie z dodatkową kieszenią oraz przybornik zapinany na zamek błyskawiczny. Fenomen tornistrów szkolnych z wyposażeniem w głównej mierze dotyczy zastosowanego wzornictwa, które zakłada  trzymanie się jednego motywu przewodniego. Ich dodatkową zaletą jest także gotowy zestaw akcesoriów w postaci kredek, ołówka, linijki, temperówki czy gumki do ścierania. Wybór tornistra z wyposażeniem gwarantuje tym samym skompletowanie podstawowego szkolnego ekwipunku za pomocą jednego, prostego zakupu. Masz dziecko w wieku szkolnym i chciałbyś mu sprawić przyjemność? Nie zwlekaj więc dłużej i zakup jeden z naszych solidnych tornistrów z atrakcyjnym wyposażeniem. Inwestując w wysokiej jakości produkt sprawdzonej marki, zyskujesz gwarancję satysfakcji i wygody swojej pociechy.

[]