Wyświetlanie wszystkich wyników: 6

Tornistry dla dziewczynek

Każdy kochający rodzic chciałby zapewnić swojemu dziecku wszystko to, co najlepsze. W życiu niejednego szkraba ma miejsce wiele kluczowych momentów, w trakcie których mama czy tata mają sposobność zatroszczyć się o powodzenie malucha. Jedną z takich okazji jest rozpoczęcie przygody ze szkołą. Obowiązkowym elementem wyposażenia każdego ucznia jest plecak lub tornister. Szczególnie we wczesnych latach szkolnych zadaniem tego drugiego jest ochrona kręgosłupa przed zbytnim obciążeniem oraz zapewnienie mu odpowiedniego wsparcia.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 6

Promocja!

dla dziewczynek

dla dziewczynek

Tornister Hama RAINBOW UNICORN

199.00
Promocja!

dla dziewczynek

dla dziewczynek

Tornister Step by Step LIGHT 2 SHINY BUTTERFLY

329.00
Promocja!

dla dziewczynek

dla dziewczynek

Tornister Hama „Black Cat”

199.00
Promocja!

dla dziewczynek

dla dziewczynek

Tornister Hama „Jeans Girl”

199.00
Promocja!

dla dziewczynek

dla dziewczynek

Tornister Hama „Young & Stars”

199.00
Promocja!
399.00

Rodzice, którzy pragną zadbać o należytą profilaktykę zdrowych pleców dziecka, nie zadowalają się zakupem przypadkowego tornistra dla swojej pociechy. Co ciekawe, tornister dla dziewczynki, który charakteryzuje się wymienionymi cechami, może być także piękny i modny. Troska o samopoczucie i zdrowie dziecka nie musi się kłócić z aktualnie obowiązującymi trendami w modzie. Na rynku znajdziemy szeroką ofertę tornistrów dla dziewczynek, które zaskakują nie tylko znakomitymi parametrami technicznymi, ale i wyszukanym designem. Właśnie takie produkty znajdziesz na stronie nos-to.pl. Na co warto zwrócić uwagę podczas zakupu idealnego tornistra dla dziewczynki? Oto kilka najważniejszych cech doskonałego produktu:

  • Niska waga - masywne i ciężkie tornistry, pod których ciężarem uginały się delikatne kolanka drobnego szkraba, są już odległą przeszłością. Dzisiejsze produkty charakteryzuje wyjątkowo niska waga, wygoda i ergonomia. Przyjmuje się, iż tornister bezpieczny dla zdrowia malucha powinien ważyć do jednego kilograma.
  • Usztywniony korpus - powyższa cecha pomaga w lepszym rozkładzie ciężaru oraz utrzymaniu szkolnego wyposażenia w należytym ładzie i porządku. Dodatkowe odciążenie dla kręgosłupa zapewniają regulowane szelki i pas piersiowy.
  • Odblaski - elementy tego typu zadbają o bezpieczeństwo Twojego malucha w trakcie drogi do szkoły i z powrotem, szczególnie gdy ową trasę musi pokonać w samotności.
  • Wyprofilowane plecy - tornister szkolny dla dziewczynki lub chłopca z właściwie wyprofilowanymi plecami przyczyni się do zdrowia i komfortu każdego dziecka. Uchroni malucha przed rozwojem skoliozy oraz pozostałych wad postawy, które skutkują późniejszymi niedogodnościami czy poważnymi problemami ze zdrowiem.
  • Atrakcyjny wygląd - producenci tornistrów doskonale wiedzą o tym, że akcesoria szkolne dla dzieci powinny być nie tylko solidne i wygodne, ale także ładne. Właśnie z tego powodu tornistry dla dziewczynek cechują się zupełnie odmienną kolorystyką i grafiką niż te zaprojektowane z myślą o chłopcach. Żadnej małej księżniczki z pewnością nie zadowoli korpus ozdobiony rysunkiem wojowników Jedi bądź groźnych dinozaurów.

Tornistry szkolne dla dziewczynek w różnym wieku

Tornistry do szkoły dla dziewczynki spełniają funkcję podobną do ubrania. Dzięki nim każda mała kobietka zdoła wyrazić swój styl oraz zainteresowania. Zatem bez względu na to, czy chcesz zakupić tornister szkolny dla dziewczynki, która jest małą miłośniczką zwierząt, wielbicielką słynnych jednorożców czy pasjonatką kultowych bajek, zdołasz wybrać produkt będący spełnieniem jej dziecięcych marzeń. Producenci artykułów szkolnych dokładają wszelkich starań, by ich produkty odpowiadały potrzebom maluchów. Rynek jest po brzegi wypełniony rozmaitymi modelami tornistrów do szkoły dla niejednej wybrednej dziewczynki, jak i najbardziej wymagającego chłopca. Na jakie modele tornistrów dla dziewczynek warto zwrócić uwagę?

Wyjątkową grupę tornistrów szkolnych dla dziewczynek stanowią te z uroczą grafiką zwierząt. Powyższe produkty są jednym z najczęściej wybieranych rodzajów tornistrów. Dziewczynki wręcz przepadają za akcesoriami przedstawiającymi ich ukochanych milusińskich. Wśród nich możemy odnaleźć chociażby majestatyczne konie, urocze delfiny czy zachwycające motyle. To jednak nie wszystko. Równie atrakcyjną propozycją dla dzieci będzie tornister w ich ulubionym kolorze. Na stronie nos-to.pl znajdziesz wiele pięknych plecaków w zachwycających i nasyconych barwach. I tak chociażby różowe tornistry szkolne to świetna propozycja dla dziewczynek, którym się marzy życie prawdziwej księżniczki, zaś produkty, w których pierwsze skrzypce gra czerń, mogą się spodobać małym kobietkom, które chcą się poczuć niczym prawdziwe nastolatki. Wybór idealnego modelu zależy więc od fantazji, wieku i upodobań Twojego dziecka.

[]