Wyświetlanie wszystkich wyników: 8

Tornistry dla chłopców

Bez względu na to, czy Twoja pociecha wybiera się do szkoły po raz pierwszy, czy rozpoczyna kolejny etap nauki, tornistry dla chłopców zamieszczone na stronie nos-to.pl okażą się perfekcyjnym wyborem. Asortyment naszego sklepu to wysokiej jakości produkty marki Hama oraz Step by Step, które nadają się dla uczniów w różnym wieku. Jedno jest pewne - oferowane przez nas produkty mają wszystko to, czego potrzebuje dziecko od pierwszych dni w szkole.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 8

Promocja!

dla chłopców

dla chłopców

Tornister Hama DAB

149.00
Promocja!

dla chłopców

dla chłopców

Tornister Hama „Blue Soccer”

199.00
Promocja!

dla chłopców

dla chłopców

Tornister Hama „Racing”

199.00
Promocja!

dla chłopców

dla chłopców

Tornister Hama „Soccer”

199.00
Promocja!

dla chłopców

dla chłopców

Tornister Hama „Monsters”

199.00
Promocja!

dla chłopców

dla chłopców

Tornister Hama „Motorbike”

199.00
Promocja!

dla chłopców

dla chłopców

Tornister Hama „Basketball”

149.90
Promocja!

dla chłopców

dla chłopców

Tornister Hama „College”

199.00

Jakie cechy powinien posiadać idealny tornister dla chłopca rozpoczynającego bądź kontynuującego swoją przygodę ze szkołą? Jedyną cechą, która sprawia, że akcesorium powędruje do chłopca a nie dziewczynki, jest spersonalizowany wzór i kolorystyka produktu. Reszta atrybutów dotyczy zarówno tornistrów dla chłopców, jak i dziewczynek. Co zatem powinien posiadać idealny tornister dla chłopca? Poniżej przedstawiamy kilka najważniejszych cech.

  • Niska waga - zawartość tornistrów na ogół jest na tyle ciężka, że nie warto dokładać dodatkowego ciężaru. Przyjmuje się, iż sam plecak powinien się zamknąć w jednym kilogramie.
  • Regulowane szelki - dzięki nim tornister dla chłopca może być odpowiednio dopasowany do wzrostu dziecka oraz utrzymywany we właściwym położeniu, nawet w trakcie pochylenia.
  • Pas piersiowy - stanowi niezwykle istotny element w kwestii odciążenia delikatnego kręgosłupa dziecka.
  • Wyprofilowane plecy - wymuszają prawidłową postawę malucha, dbając tym samym o profilaktykę zdrowych pleców.
  • Liczne przegródki - pomagają odpowiednio rozłożyć ciężar oraz utrzymać porządek w tornistrze dla chłopca.
  • Elementy odblaskowe - zwiększają widoczność i dbają o bezpieczeństwo dziecka na drodze.
  • Atrakcyjne wzornictwo - stanowi dla naszej pociechy mobilizację i zachętę do codziennego wychodzenia do szkoły. Motywy przewijające się najczęściej w ramach tornistrów dla chłopców to sport, motoryzacja, smoki czy dzikie zwierzęta.

Tornistry dla chłopców, które charakteryzują się wyżej wymienionymi cechami, należycie zadbają o komfort i bezpieczeństwo Twojego dziecka. Rozważny i przemyślany wybór tornistra dla chłopca jest szczególnie istotny w początkowej fazie przygody ze szkołą. Jest to okres, w którym kształtuje się właściwa postawa ciała dziecka. Kluczową kwestią jest zatem wybór solidnego produktu od zaufanego producenta, który może poszczycić się wieloletnim doświadczeniem na rynku akcesoriów szkolnych.

Tornistry szkolne dla chłopców w każdym wieku

Kupując wymarzony tornister szkolny dla chłopca chcemy zatroszczyć się o spełnienie dziecięcych marzeń swojego szkraba. Być może marzy on o zawodzie odważnego policjanta lub błyskotliwej karierze gwiazdy sportu? Właśnie z tego powodu często wybieranymi modelami są tornistry dla chłopców z grafiką przedstawiającą super szybki wóz policyjny czy piłkę do gry w nogę lub kosza. Istnieje wiele modeli tornistrów z ulubionymi motywami naszych dzieci, takimi jak samochody wyścigowe, roboty czy smoki.

Problem pojawia się wtedy, gdy krótki czas po zakupie porządnego i wymarzonego tornistra dla chłopca z konkretną grafiką produkt zwyczajnie przestaje się podobać. Wówczas pozostają dwa rozwiązania. Jedno z nich zakłada kolejny niemały wydatek, drugie natomiast wymaga wytłumaczenia dziecku, że zakup kolejnego modelu nie wchodzi w grę. Jest jeszcze trzecia opcja, o której jednak należy pomyśleć wcześniej. Idealnym rozwiązaniem mogą się okazać tornistry szkolne dla chłopców marki Step by Step. Co je wyróżnia? Złotym środkiem są w ich przypadku wymienne elementy zdobiące plecak. Wówczas zmiana upodobań młodego ucznia nie skończy się sporym wydatkiem bądź trudną konwersacją między rodzicem a dzieckiem. Tornistry do szkoły powyższej marki okażą się także świetnym wariantem dla chłopca, który po chwilowej fascynacji piłką nożną stwierdzi, że woli mieć plecak uniwersalny i bardziej poważny. Nic prostszego! Wystarczy ściągnąć dołączone magnesy oraz zawieszki, by dziecko znowu było zadowolone.

[]