Wyświetlanie wszystkich wyników: 6

Torby sportowe Step by Step

Każdy fan wyciskania z siebie siódmych potów musi mieć  w co się spakować na trening. Wybór konkretnej torby sportowej dla dzieci nie jest taki prosty, gdyż musi ona spełniać kilka warunków, czyli być pojemna, praktyczna, odpowiednio dobrej jakości i odznaczać się wizualnie tym jakże charakterystycznym sportowym pazurem. Torby sportowe Step by Step oferują to wszystko w przystępnych propozycjach cenowych. Nasza oferta w tej kategorii jest niezwykle rozpięta i na pewno każdy maluch znajdzie coś, co pozwoli mu zaznaczyć swój osobisty styl oraz pokazać, że nie znalazł się na sali treningowej przypadkiem.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 6

dla chłopców

dla chłopców

Torba Sportowa 2 Step by Step DRAGON DRAKO

159.90

dla chłopców

dla chłopców

Torba Sportowa 2 Step by Step SOCCER TEAM

159.90

dla chłopców

dla chłopców

Torba Sportowa 2 Step by Step SKY ROCKET

159.90

dla dziewczynek

dla dziewczynek

Torba Sportowa 2 Step by Step UNICORN

159.90

dla dziewczynek

dla dziewczynek

Torba Sportowa 2 Step by Step MERMAID

159.90

Step by Step Light: minimalizm w formie

Strongly, Wild Cat, Fire, City, Wild, Sky, Jungle, Laserreflect Berry – starannie dobre nazwy konkretnych modeli mówią same za siebie. Nasze kolorowe torby mają mocno spersonalizowany charakter i trafiają w różne gusta, zarówno dziewczęce jak i chłopięce. Czasami o różnicy wobec konkurencji decydują drobne detale i tak jest w tym segmencie produktów. Niektóre torby Step by Step Light mają elementy odblaskowe i szelki, dzięki którym można wsiąść na rower lub hulajnogę i nosić je jak plecak, dojeżdżając na trening. W wielu modelach nie zabrakło wszywek odblaskowych marki ORALITE® , czyli marki należącej do Orafol - globalnego lidera w dziedzinie materiałów odblaskowych. Tak samo jak niesamowicie trwałych zamków kultowej firmy YKK.

Torba sportowa dla dzieci też może być eko

Wybrane modele Step by Step Light wykonano w całości z materiału, powstałego z plastikowych butelek poddanych recyklingowi (PET). Na przykład SporterPorter wyprodukowano aż z 14 tego typu butelek, które dostały szansę nowego życia i trafiły ponownie do obiegu jako torby Step by Step. Przy procesie produkcyjnym działamy zawsze zgodnie z Global Recycle Standard – międzynarodowym dobrowolnym standardem, który dyktuje surowe wymagania dotyczące certyfikacji włókien pochodzących z recyklingu.

 Wspólnymi elementami dla wszystkich toreb są:

  • pojemna główna komora zamykana na podwójny zamek;
  • praktyczne płaskie i zapinane na zamek boczne kieszenie;
  • uchwyty do zawieszenia;
  • stała dolna podstawa;
  • zdejmowalny, regulowany pasek na ramię;
  • boczna pojemna kieszeń na mokrą bieliznę, wyraźnie oddzielona od głównej komory. Idealna na mokry ręcznik, wilgotne od potu ubrania lub buty, które można włożyć do pojemnej, bocznej kieszeni, oddzielonej od głównej komory. Koniec z brudzeniem innych rzeczy;
  • stopki chroniące przed wilgocią i brudem.
[]