Wyświetlanie 1–24 z 28 wyników

Plecaki szkolne klasa 1-3

Plecaki szkolne dla uczniów 1-3 klasy zachwycają bogatą kolorystyką, uroczym wzornictwem i pomysłowymi printami. Małe szkraby uwielbiają wszystko, co przykuwa wzrok, jest kolorowe, błyszczące, słodkie, pocieszne i... nowe. Nie trzeba chyba tłumaczyć, jak szerokie pole do popisu mają producenci plecaków szkolnych dla uczniów klas 1-3. Bogactwo kolorów, zachwycające grafiki, urocze dodatki, bajkowe motywy - wszystko to stanowi niezwykle atrakcyjną pomoc przy projektowaniu wymarzonych plecaków szkolnych dla uczniów rozpoczynających swoją przygodę w klasach 1-3.

Wyświetlanie 1–24 z 28 wyników

dla dziewczynek

dla dziewczynek

Plecak Step by Step Grade DRAGON DRAKO

629.00

dla dziewczynek

dla dziewczynek

Plecak Step by Step Grade TROPICAL CHAMELEON

629.00
869.00

dla dziewczynek

dla dziewczynek

Plecak Step by Step Grade WILD HORSE

629.00

dla chłopców

dla chłopców

Plecak Step by Step Grade POWER ROBOT

629.00
Promocja!

dla dziewczynek

dla dziewczynek

Plecak Hama BLACK CAT

119.99

dla dziewczynek

dla dziewczynek

Plecak Step by Step Grade UNICORN

629.00

dla dziewczynek

dla dziewczynek

Plecak Step by Step Grade MAGIC CASTLE

629.00

dla dziewczynek

dla dziewczynek

Plecak Step by Step Grade SHINY DOLPHINS

629.00

dla dziewczynek

dla dziewczynek

Plecak Step by Step Grade SHINY BUTTERFLY

629.00

dla dziewczynek

dla dziewczynek

Plecak Step by Step Grade MERMAID

629.00

dla chłopców

dla chłopców

Plecak Step by Step Grade BLACK CAT

629.00

dla chłopców

dla chłopców

Plecak Step by Step Grade FUTURE ROBOT

629.00

dla chłopców

dla chłopców

Plecak Step by Step Grade SOCCER TEAM

629.00

dla chłopców

dla chłopców

Plecak Step by Step Grade JUMPING SPIDER

629.00

dla chłopców

dla chłopców

Plecak Step by Step Grade SKY ROCKET

629.00
Promocja!

dla chłopców

dla chłopców

Plecak Hama „ Black Gamer”

99.00

Ułatwione zadanie mają także rodzice najmłodszych adeptów nauczania. Dzieci w tym wieku najchętniej kupiłyby połowę prezentowanego im asortymentu, a wybór tego jedynego plecaka to tylko formalność. Schody zaczynają się z wiekiem. Wówczas większość plecaków szkolnych traci swój blask, a dla wybrednego i wymagającego nastolatka już nic nie jest takie proste i oczywiste. Ubranie, fryzura czy dobór różnych akcesoriów to kwestie związane z wyrażaniem swojego stylu i osobowości, muszą być zatem odpowiednio przemyślane.

Czym powinny charakteryzować się idealne plecaki szkolne dla uczniów 1-3 klasy? Według dziecka powinny być po prostu ładne. Rodzicom natomiast powinno przede wszystkim zależeć na zakupie trwałego, solidnego oraz bezpiecznego plecaka. W tym celu warto postawić na produkty doświadczonych i cenionych marek. Wówczas możesz mieć pewność, iż przeglądane modele zaspokoją każdą potrzebę Twojego szkraba. W tym miejscu warto wspomnieć o wyjątkowych plecakach Step by Step. Oferta powyższych producentów jest skierowana między innymi do maluchów rozpoczynających swoją szkolną przygodę. Wspomniane plecaki spełniają wszelkie kryteria stawiane wzorowemu wyposażeniu dla pierwszoklasisty. Oto najważniejsze atrybuty idealnych plecaków szkolnych dla uczniów 1-3 klasy:

 

  • Niska waga - kompletny zestaw zeszytów ćwiczeń i podręczników do nauczania początkowego jest na tyle obszerny i ciężki, że szkolny plecak nie powinien dokładać dodatkowych kilogramów. Lekki bagaż zapewni komfort oraz wygodę, to z kolei nie zniechęci malucha do wyruszania do szkoły.
  • Usztywnienie - usztywniane plecki w anatomicznym kształcie sprzyjają zachowaniu prawidłowej postawy ciała w przypadku dźwigania ciężkiego bagażu. Dbają także o odpowiednie rozłożenie obciążenia. Dodatkową zaletą plecaków szkolnych dla uczniów klas 1-3 okaże się obecność odciążającego pasa biodrowego oraz piersiowego. Wiele z plecaków dla pierwszoklasistów zawiera te dwa dodatkowe elementy.
  • Bezpieczeństwo - bagaż dla malucha powinien zadbać o odpowiednią widoczność dziecka na drodze. System silnych i wytrzymałych elementów odblaskowych to absolutna konieczność.
  • Odpowiednia wielkość - rozmiar plecaka to niezwykle istotny element jego budowy. Model dla malucha nie może być bowiem zbyt duży, musi jednak pomieścić podręczniki w formacie A4. Właściwy rozmiar zakłada szerokość bagażu nieprzekraczającą szerokości dziecięcych ramion.
  • Regulacja - regulowane i wygodne szelki umożliwiają dopasowanie bagażu szkolnego do budowy ciała malucha. Idealnie dopasowany plecak zapewni natomiast komfort i wygodę w trakcie jego użytkowania.
  • Prosta obsługa - skomplikowane otwieranie i zamykanie czy opadająca klapa plecaka z pewnością nie ułatwią jego obsługi. Dziecko musi mieć bagaż gwarantujący prostą eksploatację, która nie zniechęci małego szkraba do częstego korzystania z plecaka szkolnego. Nowoczesnym rozwiązaniem są plecaki z wygodnym zapięciem magnetycznym.
  • Liczne przegródki - jeśli nie chcesz, aby książki Twojego malucha miały bliskie spotkanie z masłem, koniecznie zadbaj o plecak z przegródkami. Powyższy model zadba o odseparowanie drugiego śniadania, napojów oraz przekąsek od cennego wyposażenia szkolnego.

 

Plecaki szkolne dla pierwszoklasisty

Dlaczego plecaki szkolne do pierwszej klasy powinny być tak starannie wybierane? Z kilku powodów. Po pierwsze, okres przypadający na rozpoczęcie nauki w szkole to czas, gdy kręgosłup Twojego dziecka cały czas się kształtuje. Jak wspomnieliśmy wcześniej, nie sposób dokonać zakupu pierwszego lepszego plecaka, który spodoba się małemu uczniowi. Takich modeli jest od groma. Wystarczy, że producent zamieścił obrazek z ukochanej bajki Twojego dziecka, a produkt w mgnieniu oka staje się tym “wymarzonym”. Wyzwanie stanowi zatem zakup jednego z solidnych i bezpiecznych plecaków do pierwszej klasy. Ten trudny wybór spoczywa na rodzicach. Możesz mieć jednak pewność, iż doświadczeni producenci plecaków dla pierwszoklasistów zadbali nie tylko o techniczne aspekty swoich produktów, ale także o ich wyjątkowo atrakcyjny wygląd.

Po drugie, zakup plecaka dla pierwszoklasisty to niemały wydatek, powinien być więc odpowiednio przemyślany. Mimo że solidne i sprawdzone produkty, posiadające stosowne atesty, mogą kosztować nieco więcej, to poniesione koszty zaowocują długim czasem użytkowania, zdrowiem i satysfakcją dziecka oraz spokojem rodziców.

I wreszcie po trzecie, plecak dla Twojego malucha będzie miał swój skromny udział w niejednej szalonej zabawie czy ekstremalnej przygodzie. Ekscytujące pościgi czy wojna na śnieżki to tylko niektóre z nich. Priorytetem powinien być zatem zakup solidnego i odpornego produktu “nie do zdarcia”, który został uszyty z wytrzymałych i trwałych materiałów. Dodatkową zaletą plecaka szkolnego będzie użycie wodoodpornych tkanin.

Plecaki szkolne dla drugoklasisty

Mamy dla Ciebie dobrą wiadomość. Kupując solidny i trwały plecak dla dziecka rozpoczynającego naukę w szkole, dokonujesz inwestycji na kilka pierwszych lat nauczania. Możesz mieć pewność, że plecaki szkolne do drugiej klasy mogą być tymi samymi, które zakupiłeś rok wcześniej. Nie ma konieczności wymieniania bagażu szkolnego co roku. Jeśli plecak Twojego dziecka nie brał udziału w żadnych wydarzeniach rodem z katastroficznych filmów, z pewnością przetrzyma cały okres nauczania początkowego. Jeśli natomiast zajdzie konieczność zakupu nowego plecaka dla drugoklasisty, z powodzeniem możesz wybierać spośród sprawdzonych produktów marki Step by Step.

Plecaki szkolne do trzeciej klasy

Plecak Twojego dziecka przetrwał dwa pierwsze lata nauki i nadaje się na kolejne? To świetnie! A co jeśli jesteś zmuszony zakupić swojemu dziecku nowy bagaż do trzeciej klasy? Zachęcamy Cię do uważnego studium oferty plecaków do nauczania początkowego na stronie nos-to.pl. Z pewnością uda Ci się wybrać jeden z atrakcyjnych plecaków szkolnych dla trzecioklasisty czy dziecka w każdym innym wieku. Większość produktów na stronie nos-to.pl to modele służące profilaktyce zdrowego kręgosłupa i wygodzie Twojego dziecka, natomiast plecaki szkolne do klas 1-3 zwracają na to szczególną uwagę.

Solidne plecaki szkolne dla dziewczynek i chłopców w różnym wieku

Plecaki szkolne dla klas 1-3 to tylko jedna z wielu kategorii produktów zgromadzonych na naszej stronie. Rodzicom, którym zależy na satysfakcji i komforcie swojej pociechy, polecamy bogaty wybór plecaków do przedszkola, do klasy 4 czy na późniejsze lata nauki. Plecaki dla starszych dziewczynek i chłopców powinny charakteryzować się większą pojemnością, młodzieżowym fasonem i designerskim wzornictwem. Jedną z wyjątkowych grup bagażu szkolnego są plecaki znanej i cenionej marki Coocazoo. Asortyment niemieckiego producenta zadowoli młodzież, której zależy na podkreśleniu swojego stylu, osobowości i siły charakteru. Możesz być pewien, iż znajdziesz tutaj idealny plecak szkolny dla każdego wymagającego chłopca i najbardziej wybrednej dziewczynki

[]