Wyświetlanie wszystkich wyników: 3

Plecaki do przedszkola - dla dzieci

Mieszkasz pod jednym dachem z małym i rozkosznym przedszkolakiem? Jeśli tak, to pora zadbać o pierwszą wyprawkę dla swojej pociechy. Jako troskliwy rodzic możesz wpłynąć na to, by Twój maluszek poczuł się pewnie i wyjątkowo podczas pierwszych dni spędzonych z rówieśnikami. Idealnym prezentem dla wesołego szkraba będzie jeden z uroczych i niepowtarzalnych plecaków dla dzieci rozpoczynających swoją przedszkolną przygodę. Moc nowych wyzwań i nieznane dotąd otoczenie może działać na malucha nieco stresująco. Warto dodać mu otuchy i śmiałości poprzez zakup praktycznego i przydatnego wyposażenia. Jego kluczowym elementem będzie jeden z naszych plecaków dla dzieci do przedszkola. Plecaki do przedszkola na stronie nos-to.pl to zbiór wysokiej jakości produktów, które pomieszczą wszystkie niezbędne przedmioty, należące do Twojego malucha. Spraw, aby Twój szkrab mógł zabrać ze sobą ulubioną książeczkę, ukochaną maskotkę czy przybory plastyczne, dzięki czemu uśmiech na twarzy będzie mu towarzyszył przez cały dzień.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 3

dla dziewczynek

dla dziewczynek

Plecak dziecięcy Step by Step KID WILD CAT

209.90

dla chłopców

dla chłopców

Plecak dziecięcy Step by Step KID SOCCER TEAM

209.90

dla dziewczynek

dla dziewczynek

Plecak dziecięcy Step by Step KID HAPPY DOLPHINS

209.90

A jakie cechy powinien posiadać idealny plecak do przedszkola? Jednym z najważniejszych wymogów jest atrakcyjny design. Zakup wymarzonego plecaka do przedszkola może stanowić skuteczną zachętę do chętnego uczestnictwa w zajęciach. Należy przy tym pamiętać a odmiennych gustach małych chłopców oraz dziewczynek. Kolejne kryterium, którym warto się kierować przy zakupie plecaka do przedszkola dla swojego dziecka, jest jego ergonomiczna budowa. Przede wszystkim należy zadbać o odpowiednio szerokie, wygodne i regulowane szelki. Na rynku istnieje wiele mięciutkich plecaczków dla dwu- czy trzylatków, które równie dobrze mogą służyć za przytulankę. Starszym przedszkolakom warto jednak zaproponować bagaż o usztywnionej konstrukcji (kasetonowej budowie lub wzmocnionych pleckach), dzięki któremu z powodzeniem przetransportują niejedną delikatną pracę plastyczną. Solidne dno i usztywniony tył plecaka będzie także pilnował właściwej postawy ciała malucha.

Ktoś mógłby jednak zapytać: “Czy plecak do przedszkola jest w ogóle potrzebny?”. Jak najbardziej, i to z kilku powodów. Po pierwsze, uroczy mały plecaczek pomieści ukochaną zabawkę Twojego szkraba, ulubioną przekąskę, odzież na gimnastykę czy ubranie na zmianę. Niejeden być może stwierdzi, że wyżej wymienione drobiazgi spokojnie pomieści bagaż rodzica. Może i tak, dlatego dla mało przekonanych rodziców nadeszła pora na przytoczenie drugiego argumentu. Plecaki do przedszkola to idealna metoda na stopniowe przyzwyczajenie dziecka do dźwigania osobistego bagażu. Z roku na rok akcesoriów zacznie przybywać, a ekwipunek będzie się stawał coraz cięższy. Przekonanie pociechy do tego, by z dnia na dzień zaczęła dźwigać większe ciężary, nie w każdym przypadku okaże się proste. Właśnie z tego powodu warto pomyśleć o zakupie jednego z małych plecaków dla dzieci uczęszczających do przedszkola. Co więcej, troska o własny bagaż uczy malucha odpowiedzialności oraz lepszego zorganizowania.

Szeroka oferta solidnych plecaków do przedszkola dla dziewczynek i chłopców

Nawet kilkuletnie dzieci mają swój określony gust i zainteresowania. Z tego powodu plecaki dla dziewczynek do przedszkola różnią się od plecaków dla chłopców do przedszkola. Cechą charakterystyczną, która odróżnia od siebie powyższe modele, jest design wybranego produktu. Każdy z nich odznacza się odmienną kolorystyką, różnym wzornictwem czy printami charakterystycznymi dla danej płci. Większości z nas ciężko sobie wyobrazić chłopca maszerującego z bagażem opatrzonym rysunkiem uroczych księżniczek. Mali rozrabiacy zwykle gustują w motywach dinozaura, samochodu wyścigowego czy drapieżnego kocura. Rodzice mogą także postawić na zakup produktów uniwersalnych. Należą do nich plecaki jednokolorowe bądź wzbogacone delikatnym deseniem, takim jak paski czy krata. Powyższy model sprawdzi się także w późniejszych latach jako plecak wycieczkowy dla starszej pociechy.

Czym charakteryzują się popularne plecaki dla dziewczynek uczęszczających do przedszkola? Tutaj najczęściej dominuje jasny błękit, wszelkie odcienie różu oraz inne pastelowe barwy. Plecaki dla dziewczynek zawierają ciekawe, kolorowe wzory. Plecaki dla dziewczynek, które dopiero zaczęły uczęszczać do przedszkola, dodadzą im odwagi podczas pierwszej rozłąki z mamą czy tatą. Być może okażą się one bardziej śmiałe, radosne i pewne siebie z wymarzonym plecakiem przy boku.

A co z młodymi kawalerami? Plecaki dla chłopców do przedszkola także dodadzą im animuszu i ułatwią codzienne spotkania z rówieśnikami. Opuszczenie swojego ukochanego pokoju z ulubionym bagażem na plecach okaże się o wiele łatwiejsze aniżeli bez niego. Popularne produkty dla chłopców nierzadko są opatrzone symbolem ulubionej dyscypliny sportowej, grafiką groźnego dinozaura czy wyścigowego auta. Spośród szerokiej oferty plecaków do przedszkola dla chłopców odnaleźć można wiele kolorowych wzorów, które spodobają się chłopcom w różnym wieku.

[]