Wyświetlanie wszystkich wyników: 13

Piórniki Step by Step

Piórniki z wyposażeniem znanej i cenionej marki Step by Step to seria wysokiej jakości akcesoriów szkolnych, które zachwycą zarówno uczniów, jak i rodziców. Pojemne przyborniki są wykonane z najlepszych materiałów, a także poddawane rygorystycznym testom jakościowym, aby zyskać pewność, że w ręce Twojego dziecka trafi bezpieczny i wytrzymały produkt. W pełni wyposażony piórnik Step by Step zawiera nawet do 43 przyborów szkolnych, w tym markowe akcesoria takie jak kredki, ołówki, pisaki, linijka 15 cm, nożyczki, klej w sztyfcie, podwójna temperówka oraz gumka do ścierania. Każdy detal ma znaczenie – ergonomiczne kredki i ołówki o trójkątnym przekroju wygodniej układają się w dłoni i nie wysuwają z niej. Oto jakość, której możesz zaufać!

Wyświetlanie wszystkich wyników: 13

Piórniki Step by Step z wyposażaniem

Niemiecka marka Step by Step oferuje piórniki szkolne z wyposażeniem dla dziewczynek i chłopców, które rodziców zaskoczą solidnością i jakością wykonania, natomiast uczniów zachwycą kolorami, gamą modnych motywów oraz podświetlanymi wzorami umieszczonymi na froncie przybornika. Stają się one widoczne dopiero po wciśnięciu przycisku wkomponowanego w zdobienie piórnika. Wyłączyć podświetlenie można poprzez wyłączenie przycisku lub poczekanie aż zgaśnie samoczynnie po kilku sekundach.

Szkolny wypas, czyli imponujący piórnik trójkomorowy z wyposażeniem XXL

W szerokiej ofercie marki Step by Step nieprzypadkowo znalazły się produkty nazywane modelami XXL. Są to wyjątkowo pojemne piórniki trójkomorowe, w których mogą zmieścić się nawet 43 przybory szkolne, markowe akcesoria najwyżej jakości: 18 kredek w różnych kolorach, dwa ołówki, 18 kolorowych pisaków, linijka 15 cm, nożyczki, klej w sztyfcie, podwójna temperówka oraz gumka do ścierania. Projektanci zadbali o najwyższą jakość wykonania przybornika z trzema przegrodami zapinanymi na zamek z wygodnymi uchwytami. Dla dzieci z kolei atrakcją okażą się popularne wzory m.in. motyw z jednorożcem, smokiem, koniem, motylem, samochodem czy dzikim kotem oraz fakt, że piórniki… świecą. Zaraz po naciśnięciu przycisku pojawiała się ukryty, mieniący się wzór, który pozostaje niewidoczny bez podświetlenia.

Jakość, której możesz zaufać

Niemiecka marka tworzy produkty szkolne, których używa się latami. Zakupiony piórnik Step by Step będzie towarzyszył uczniowi przez przynajmniej kilka semestrów. Są wykonane z najlepszych materiałów, zaś ukryty wzór, czyli aplikacja 3D pokryta przyjemną w dotyku tkaniną stanowi dodatkowy wizualny atut piórnika. Wszystkie modele zostają poddawane rygorystycznym testom jakościowym – otrzymujemy do rąk produkt, któremu możemy zaufać, ponieważ sprawdzi się praktycznie w każdym szkolnych warunkach. Wyselekcjonowane kredki i ołówki o trójkątnym przekroju są bardziej ergonomiczne, a do tego wygodniej układają się w dłoni oraz nie gubią tak łatwo jak „okrągłe kredki” – leżą stabilnie na podstawie, nie turlają się ani nie spadają łatwo ze stołu.

Wymiary przybornika w wersji XXL wynoszą: 18 x 12 x 2,5 cm. Waga: 350 g. Produkty zostały objęte dwuletnią gwarancją.

[]