Wyświetlanie 1–24 z 172 wyników

Step by Step

W świecie tornistrów, plecaków, przyborników i różnych akcesoriów szkolnych czujemy się wprost doskonale, bo sami go intensywnie kształtujemy. W ofercie Step by Step znajdują się tornistry i plecaki przeznaczone dla dzieci od pierwszej do trzeciej klasy szkoły podstawowej, czyli dla szkrabów, które dopiero zaczynają swoją przygodę z nauką. Na polskim rynku jesteśmy obecni już od 10 lat i w tym czasie przekonaliśmy do naszej niezmiennie wysokiej jakości, ciekawej szaty graficznej, praktyczności i poszanowania dla środowisk naturalnego mnóstwo rodziców, posyłających swoje pociechy do szkoły. Bezustannie się rozwijamy, obserwujemy bacznie branżowe trendy i wzbogacamy naszą kolekcję.

Step by Step

Step by Step

Portfel Step by Step „LUCKY HORSES”

44.90

Estetyczne tornistry do szkoły Step by Step

Zacznijmy od kwestii z pewnością najważniejszej dla samych głównych zainteresowanych, czyli maluchów – wzorów i kolorystyki. Logo Step by Step to gwarancja różnorodności. W efekcie zarówno dziewczynki jak i chłopcy mogą błyskawicznie zżyć się ze swoim nowym tornistrem, spoglądając na niego z radością oraz szerokim uśmiechem na buzi. Stawiamy tylko na ponadczasowe motywy graficzne. Nawiązują one do znanych i lubianych przez milusińskich kreskówek, bajek, książeczek czy widowisk filmowych, które nie przestaną być aktualne oraz rozpoznawalne na przestrzeni zaledwie paru lat. Kształtując ofertę tornistrów dla pierwszoklasisty i nieco starszych dzieci, nie zapomnieliśmy również o motywach trójwymiarowych, czyli wypukłych dodatkach, zawsze przyciągających uwagę i przyjemnych w dotyku. Zadbaliśmy również o dostępność licznych elementów wymiennych, dzięki którym nasze produkty nigdy nie będą miały szansy się znudzić.

Ulubione plecaki szkolne dla chłopców i dziewczynek

Dobry tornister lub plecak jest lekki i nosi się go wygodnie, bez bólu pleców oraz ryzyka nabawienia się wad postawy. Ta myśl przyświeca naszym projektantom od samego początku prac na stole kreślarskich. Stąd dbałość o usztywnione, ergonomicznie wyprofilowane plecy wyjątkowo lekkich tornistrów do szkoły Step by Step. Skutkuje to koniecznością przybrania przez szkraba prawidłowej postawy. Odpowiednia troska należy się również samym papierowym materiałom edukacyjnym w środku, co zapewnia usztywniony spód. Z kolei przód naszych plecaków szkolnych jest miękki, co jeszcze odejmuje wagi całej konstrukcji. 

Znamy świetnie uczniowskie potrzeby, stąd każdy nasz tornister czy plecak może się pochwalić dużą liczbą kieszonek i przedziałką w środku na ciężkie książki oraz zeszyty. Zapięcia są proste w obsłudze i wytrzymałe. Spokojnie przetrwają więc próbę czasu, mierzoną w kolejno następujących po sobie szkolnych klasach. Zaś szelki maja dwustopniową regulację, co ułatwia optymalne rozłożenie ciężaru wewnątrz tornistra lub plecaka. Gdy mowa o komforcie, nie ma miejsca na najdrobniejsze nawet kompromisy.