Wyświetlanie 1–24 z 99 wyników

Step by Step

W świecie tornistrów, plecaków, przyborników i różnych akcesoriów szkolnych czujemy się wprost doskonale, bo sami go intensywnie kształtujemy. W ofercie Step by Step znajdują się tornistry i plecaki przeznaczone dla dzieci od pierwszej do trzeciej klasy szkoły podstawowej, czyli dla szkrabów, które dopiero zaczynają swoją przygodę z nauką. Na polskim rynku jesteśmy obecni już od 10 lat i w tym czasie przekonaliśmy do naszej niezmiennie wysokiej jakości, ciekawej szaty graficznej, praktyczności i poszanowania dla środowisk naturalnego mnóstwo rodziców, posyłających swoje pociechy do szkoły. Bezustannie się rozwijamy, obserwujemy bacznie branżowe trendy i wzbogacamy naszą kolekcję.

Wyświetlanie 1–24 z 99 wyników

dla chłopców

dla chłopców

Torba Sportowa 2 Step by Step DRAGON DRAKO

159.90

dla dziewczynek

dla dziewczynek

Plecak Step by Step Grade DRAGON DRAKO

629.00

dla dziewczynek

dla dziewczynek

Plecak Step by Step Grade TROPICAL CHAMELEON

629.00

Step by Step - estetyczne wyposażenie do szkoły

Zacznijmy od kwestii z pewnością najważniejszej dla samych głównych zainteresowanych, czyli maluchów – wzorów i kolorystyki. Logo Step by Step to gwarancja różnorodności. W efekcie zarówno dziewczynki jak i chłopcy mogą błyskawicznie zżyć się ze swoim nowym tornistrem, spoglądając na niego z radością oraz szerokim uśmiechem na buzi. Stawiamy tylko na ponadczasowe motywy graficzne. Nawiązują one do znanych i lubianych przez milusińskich kreskówek, bajek, książeczek czy widowisk filmowych, które nie przestaną być aktualne oraz rozpoznawalne na przestrzeni zaledwie paru lat. Kształtując ofertę tornistrów dla pierwszoklasisty i nieco starszych dzieci, nie zapomnieliśmy również o motywach trójwymiarowych, czyli wypukłych dodatkach, zawsze przyciągających uwagę i przyjemnych w dotyku. Zadbaliśmy również o dostępność licznych elementów wymiennych, dzięki którym nasze produkty nigdy nie będą miały szansy się znudzić.

Ulubione plecaki szkolne dla chłopców i dziewczynek

Dobry tornister lub plecak jest lekki i nosi się go wygodnie, bez bólu pleców oraz ryzyka nabawienia się wad postawy. Ta myśl przyświeca naszym projektantom od samego początku prac na stole kreślarskich. Stąd dbałość o usztywnione, ergonomicznie wyprofilowane plecy wyjątkowo lekkich tornistrów do szkoły Step by Step. Skutkuje to koniecznością przybrania przez szkraba prawidłowej postawy. Odpowiednia troska należy się również samym papierowym materiałom edukacyjnym w środku, co zapewnia usztywniony spód. Z kolei przód naszych plecaków szkolnych jest miękki, co jeszcze odejmuje wagi całej konstrukcji. 

Znamy świetnie uczniowskie potrzeby, stąd każdy nasz tornister czy plecak może się pochwalić dużą liczbą kieszonek i przedziałką w środku na ciężkie książki oraz zeszyty. Zapięcia są proste w obsłudze i wytrzymałe. Spokojnie przetrwają więc próbę czasu, mierzoną w kolejno następujących po sobie szkolnych klasach. Zaś szelki maja dwustopniową regulację, co ułatwia optymalne rozłożenie ciężaru wewnątrz tornistra lub plecaka. Gdy mowa o komforcie, nie ma miejsca na najdrobniejsze nawet kompromisy.

[]