Wyświetlanie 1–24 z 182 wyników

Coocazoo

Kojarzona głównie z plecakami szkolnymi marka Coocazoo zadebiutowała na krajowym rynku w 2013 roku, gdzie od tamtego momentu już dobrze się zadomowiła i zdobyła szerokie grono fanów, szczególnie wśród uczniów gimnazjum i liceum. Nazwa firmy nawiązuje do trzech haseł: „cool” (modny, przebojowy), „care” (opieka) i „zoo” (to ostatnie stanowi odwołanie do nazwy kultowej stacji metra w Nowym Jorku, gdzie w zasadzie narodziła się kultura graffiti). Marka Coocazoo specjalizuje się w młodzieżowych plecakach, torbach sportowych i akcesoriach dziecięcych, takich jak przyborniki, bidony, portfele, pokrowce czy worki na obuwie. Jej ideą przewodnią jest najwyższa jakość, nowoczesne i zwracające uwagę kolorowe wzornictwo oraz dbałość o zdrowie dzieci.

Wyświetlanie 1–24 z 182 wyników

Akcesoria

Akcesoria

Worek Coocazoo 2.0 Stone Olive

79.90

Akcesoria

Akcesoria

Worek Coocazoo 2.0 Blue Bash

79.90

Akcesoria

Akcesoria

Worek Coocazoo 2.0 Fresh Mint

79.90

Akcesoria

Akcesoria

Worek Coocazoo 2.0 Black Coal

79.90

Akcesoria

Akcesoria

Worek Coocazoo 2.0 Berry Boost

79.90

Akcesoria

Akcesoria

Worek Coocazoo 2.0 Grey Rocks

79.90

Akcesoria

Akcesoria

Worek Coocazoo 2.0 Urban Line

79.90

Akcesoria

Akcesoria

Worek Coocazoo 2.0 Lime Flash

79.90

Akcesoria

Akcesoria

Worek Coocazoo 2.0 Deep Matrix

79.90

Plecaki Coocazoo: wyzwól w sobie energię, niezależnie od wieku

Nasze kolorowe, utrzymane w żywiołowej kolorystyce plecaki dla młodzieży Coocazoo nie pozwolą przejść obojętnie obok każdego, kto dumnie będzie je nosił. Nasi projektanci pomyśleli o wszystkich praktycznych detalach. Dlatego z przodu każdego modelu znajdziemy dwa pasy, do których można przyczepić deskorolkę w czasie przerwy od jazdy, kurtkę lub np. kask rowerowy. Jeszcze ciekawszym rozwiązaniem jest system Easy Grow, dzięki któremu plecak rośnie razem z dzieckiem. Wystarczy użyć schowanego w środku pokrętła i dopasować położenie szelek względem długości pleców. Warto w tym miejscu podkreślić, że regulacja przebiega bezstopniowo. W efekcie plecak można dostosować do potrzeb praktycznie każdej osoby i jej wiek nie ma znaczenia.

Coocazoo: w trosce o zdrowie całej planety

Rozwiązania konstrukcyjne obecne w naszych plecakach młodzieżowych do szkoły zostały docenione przez niemieckie specjalistyczne organizacje AGR i BAG, które promują dbałość o właściwą postawę ciała i zdrowie kręgosłupa. Wszystko za sprawą wyprofilowanych pleców i odpowiedniego materiału plecaków, które chronią przed skrzywieniami kręgosłupa. Natomiast dodatkowe dwa pasy - piersiowy i biodrowy – pozwolą na optymalne rozłożenie ciężaru bagażu.

To jednak nie wszystko, bo mamy czym się pochwalić także w szalenie dziś istotnej sferze ekologii. W procesie produkcyjnym nie wykorzystujemy trujących środowisko naturalne perfluorowęglowodorów (PFC). Co więcej, jesteśmy partnerem bluesign® system – organizacji aktywnie opowiadającej się za zrównoważoną produkcję tekstyliów. Dlatego przy produkcji plecaków Coocazoo ScaleRale stosujemy tylko przyjazne środowisku materiały, które pozyskujemy od sprawdzonych partnerów wspomnianej wyżej inicjatywy. Razem chcemy przyczyniać się do dbałości o przyrodę dla przyszłych  pokoleń, które na pewno również będą wybierać nasze plecaki.

[]