Wyświetlanie wszystkich wyników: 5

All Out

W tej kategorii prezentujemy szeroką gamę plecaków dla dzieci do szkoły, plecaków sportowych na kółkach, toreb sportowych i piórników All Out. Wysoka jakość, ciekawy, nowoczesny i stonowany design łączą się w tym segmencie produktów z wyjątkowo atrakcyjną ceną. Stylistyka plecaków została dopasowana osobno do preferencji dziewczynek i chłopców. Z takim ekwipunkiem każdy maluch może poczuć się wyjątkowo i przede wszystkim komfortowo, gdyż plecaki z tej serii odznaczają się rzadko spotykaną na rynku funkcjonalnością. Minimalizm, kompaktowość, najbardziej aktualna szkolna moda, możliwość personalizacji wielu istotnych elementów – plecaki All Out to zawsze najlepszy możliwy wybór.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 5

Promocja!
Promocja!
Promocja!

Nietuzinkowe plecaki szkolne i sportowe na każdą kieszeń

Większość modeli przeznaczonych dla uczniów charakteryzują m.in. pojemna komora główna (pomieści zeszyty w formacie A4) z dwiema mniejszymi przegródkami, osobna przegroda z organizerem, szelki w formie litery S z możliwością ich regulacji w szerokim zakresie od rozmiaru XS do XL, dwie dodatkowe kieszenie przednie i dwie boczne na zamek błyskawiczny oraz pas piersiowy z opcją regulacji wysokości. Na pewno ich atutami są również odczepiany pas biodrowy, miękko wyściełane szelki i tył plecaka, wytrzymały uchwyt do przenoszenia, dodatkowa rączka do powieszenia plecaka oraz pas odblaskowy. Niektóre modele plecaków do szkoły mogą się pochwalić oddzielnym miejscem na tablet albo notebooka o przekątnej ekranu do 15,6 cala, zamykanym bezpiecznie na zamek błyskawiczny.

Z kolei torba sportowa Westend All Out przekonuje do siebie wzmocnionym i usztywnionym dnem, rączkami, odpinanym paskiem na ramię, a także oddzielną przestrzenią na mokre ubrania oraz boczną kieszenią. Kolorystyka moro nie pozostawia żadnych wątpliwości co do jej „bojowego” charakteru.

Przybornik szkolny – mała rzecz, a cieszy

To kolejny gadżet, który swoją stylistyką i konceptem graficznym wiele mówi o jego użytkowniku. Nasze szkolne piórniki wyróżniają się oryginalnymi wzorami, usztywnianą konstrukcja zamykaną na solidny zamek błyskawiczny, wewnętrzna przekładką z 10 pętelkami na długopisy i ołówki, dużą komorą na przybory szkolne (np. nożyczki, cyrkiel czy linijkę), a z zewnątrz metalowym zaczepem na breloczek. Z takim przybornikiem na szkolne akcesoria uczeń będzie gotowy na wszelkie trudy nauki.

[]