Wyświetlanie 1–24 z 31 wyników

All Out

W tej kategorii prezentujemy szeroką gamę plecaków dla dzieci do szkoły, plecaków sportowych na kółkach, toreb sportowych i piórników All Out. Wysoka jakość, ciekawy, nowoczesny i stonowany design łączą się w tym segmencie produktów z wyjątkowo atrakcyjną ceną. Stylistyka plecaków została dopasowana osobno do preferencji dziewczynek i chłopców. Z takim ekwipunkiem każdy maluch może poczuć się wyjątkowo i przede wszystkim komfortowo, gdyż plecaki z tej serii odznaczają się rzadko spotykaną na rynku funkcjonalnością. Minimalizm, kompaktowość, najbardziej aktualna szkolna moda, możliwość personalizacji wielu istotnych elementów – plecaki All Out to zawsze najlepszy możliwy wybór.
Promocja!
Promocja!
Promocja!
Promocja!
Promocja!
Promocja!
Promocja!
Promocja!
Promocja!
Promocja!
Promocja!
Promocja!
Promocja!
Promocja!
Promocja!
Promocja!
Promocja!
Promocja!
Promocja!
Promocja!
Promocja!
Promocja!
Promocja!
Promocja!

Nietuzinkowe plecaki szkolne i sportowe na każdą kieszeń

Większość modeli przeznaczonych dla uczniów charakteryzują m.in. pojemna komora główna (pomieści zeszyty w formacie A4) z dwiema mniejszymi przegródkami, osobna przegroda z organizerem, szelki w formie litery S z możliwością ich regulacji w szerokim zakresie od rozmiaru XS do XL, dwie dodatkowe kieszenie przednie i dwie boczne na zamek błyskawiczny oraz pas piersiowy z opcją regulacji wysokości. Na pewno ich atutami są również odczepiany pas biodrowy, miękko wyściełane szelki i tył plecaka, wytrzymały uchwyt do przenoszenia, dodatkowa rączka do powieszenia plecaka oraz pas odblaskowy. Niektóre modele plecaków do szkoły mogą się pochwalić oddzielnym miejscem na tablet albo notebooka o przekątnej ekranu do 15,6 cala, zamykanym bezpiecznie na zamek błyskawiczny.

Z kolei torba sportowa Westend All Out przekonuje do siebie wzmocnionym i usztywnionym dnem, rączkami, odpinanym paskiem na ramię, a także oddzielną przestrzenią na mokre ubrania oraz boczną kieszenią. Kolorystyka moro nie pozostawia żadnych wątpliwości co do jej „bojowego” charakteru.

Przybornik szkolny – mała rzecz, a cieszy

To kolejny gadżet, który swoją stylistyką i konceptem graficznym wiele mówi o jego użytkowniku. Nasze szkolne piórniki wyróżniają się oryginalnymi wzorami, usztywnianą konstrukcja zamykaną na solidny zamek błyskawiczny, wewnętrzna przekładką z 10 pętelkami na długopisy i ołówki, dużą komorą na przybory szkolne (np. nożyczki, cyrkiel czy linijkę), a z zewnątrz metalowym zaczepem na breloczek. Z takim przybornikiem na szkolne akcesoria uczeń będzie gotowy na wszelkie trudy nauki.